Phonak Solana

Phonak Solana, benzersiz çift taraflı özellikleri, akıllı kullanıcı etkileşimi ve en son teknolojilerle dolu etkileyici kapsamı ile sınıfına damgasını vuruyor.

Performansı ve fiyatı arasındaki mükemmel denge sayesinde Phonak Solana'nın, dünyanın business sınıf işitme cihazı algısını sonsuza kadar değiştireceğine inanıyoruz.

Üstün yönlendirilebilirlik özelliği

Phonak Solana sınıfında bir ilk olarak kullanıcılarına, aslında genelde en üst düzey ürünlerde bulunan, devrim yaratan yönlendirilebilir yenilikleri sunuyor. Benzersiz kablosuz işlev özelliği ve gerçek geniş bant ses akışı, kullanıcıların odak yönünü manüel olarak seçmesine izin verir. Sektörün yönlendirilebilir mikrofon teknolojisi alanındaki lideri otomatik konumdayken, dikkat dağıtan arka plan gürültüleri arasında sesleri mümkün olan en iyi şekilde anlamayı sağlar.

Akıllı kontrol

Uyarlanabilir zekanın yeni seviyesi, bilinen ses kontrolünden çok daha fazlasını sunar. Kişinin işitme kaybı yapılandırmasına göre uyarlanan kullanıcı ayarları hatırlanarak, ileride meydana gelen benzer durumlara otomatşk olarak uygulanır: yani Phonak Solana hiçbir noktayı kaçırmaz.

Zengin simgeleşmiş özellikler

Spice teknolojisi, önceden var olan önemli konfor ve netlik özelliklerini geliştiriyor. SoundRecover, SoundRelax, WindBlock ve diğer simgeleşmiş özellikler, eşsiz seçenekler paletini tamamlıyor.

•Phonak Spice Platformu business sınıf ürünü
•Benzersiz kullanıcı kontrollü işitme odaklanması
•Üstün yönlendirilebilir performans
•Akıllı gürültü yönetimi
•Modern iletişim dünyasına kablosuz erişim