Phonak Audeo S


Dokunuşu yumuşacık, duyuşu net

Dünya'da ilk kez high-tech seramik materyalinin avantajları, son teknoloji ürünü bir işitme cihazı ile birleşiyor. Bu uzay çağı materyali günümüzde lüks tüketim mallarında, uzay uygulamalarında ve tıbbi implantlarda kullanılıyor. Artık Phonak, high-tech seramiği Audéo S SMART için sunuyor.

Çizilmez parlaklık

Materyal tasarımı ve işleme teknolojisinde kaydedilen gelişmeler sayesinde high-tech seramik, son yıllarda ortaya çıkan en etkileyicimateryallerden biri olarak, üreticilerin estetik çarpıcılıkla birleşmiş üstün performans sunan ürünler geliştirmelerini sağlar. High-tech seramik Phonak için benzersiz kalitelere sahiptir. Son derece sağlam ve aşınmaya dayanıklı olan materyal, yıllarca dayanan çizilmez bir parlak yüzeyi de garantiler.

Yumuşak konfor

Phonak high-tech seramik kabini, birinci sınıf tüketim malları ile materyal birimini bir araya getirir. Parlak koyu siyah renkte ve itinayla parlatılmış yüzeyi, cihaza yumuşak bir dokunuş katar ve kulağın arkasına takıldığında eşsiz bir konfor sağlar. Dokunuşu harika olan bu materyal, hızla vücut sıcaklığı derecesinde kalarak kulak arkasındaki bölgede terlemeyi önler. Muhteşem hipoalerjenik özellikleri, hassas cilde sahip hastalar için özellikle uygundur.

Spice performansı

Hem ileri teknolojiyi hem de çok yönlülüğü bir arada kullanan Phonak high-tech seramik kabin içinde, günümüz işitme cihazı sektöründeki en sofistike ses mikro işlemcisini barındırır. Lüks ve ileri teknolojili materyal, Audéo S SMART IX ve V modellerinde mevcuttur. High-tech seramiğin bir işitme cihazına sağladığı pek çok ekstra avantajdan faydalanacak olan yenilikçi müşterilerinizin, durumdan çok etkilenecğine kuşku yok.

•Dünya'nın ilk seramik işitme cihazı kabini
•Keyif veren dokunuş, cilt dostu konfor
•Kalıcı, çizilmez parlaklık
•Audéo S SMART IX ve V modellerinde mevcut