Phonak Ambra

Birinci sınıf işitme keyfi için yaratıldı

Phonak Ambra ile, günümüzün önemli işitme sorunlarına benzersiz ve etkili bir şekilde cevap veren, devrim niteliğinde bir dizi çözüm sunuyoruz. En zorlu ortam koşullarını bile algılayarak, kullanıcıların işitme cihazlarının performansını gerçek zamanlı olarak ve kendi ortamlarında kişiselleştirebilmelerini sağlıyoruz.

Tamamen çift taraflı

Kablosuz teknoloji yepyeni bir olanaklar dünyasının kapılarını açtı. Phonak olarak biz bu teknolojiden, en zorlu ortamlarda performansı doruk noktasına taşıyan yepyeni çözümler yaratmakta faydalanıyoruz. Teknolojinin temeli, tam bant genişliğinde bir ses sinyalini işitme işitme cihazları arasında gerçek zamanlı olarak iletmede yetkinliğe dayanıyor. Phonak Ambra'nın sunduğu özellikler, diğer cihazların gelebildiği en son noktada yeni başlıyor. Ayrıcalıklı çift taraflı özellikler, çok gürültülü, konuşan kişiye dönük durulamadığı ve telefon konuşması gibi durumlarda, önemli ve ölçülebilir avantajlar sağlıyor.

Uyarlanabilir zeka

Dijital teknolojinin gelişmesiyle birlikte, işitme cihazı kullanıcılarının beklentileri ve talepleri de arttı. Bu beklentileri karşılayabilmek için en son teknolojiyi ustalıkla donatılmış bir şekilde sunmak gerekiyor. Fakat gerçek işitme keyfine, ancak kullanıcılara işitme cihazlarını günlük yaşamda karşılaştıkları detaylara göre istedşkleri anda kişiselleştirme olanağı sağlandığında ulaşılabilir. Phonak Ambra, her ses alanına kolaylıkla uyum sağlayabilen, güçlü ve uyarlanabilir araçlar sunuyor.

ContourDesign

Phonak Ambra mükemmel görünüyor, muhteşem bir dokuya ve sese sahip, ayrıca son derece uzun ömürlü. Kulak arkası modelleri, kullanılırlarken hiç görünmeyecek şekilde tasarlanan çekici formları ve şaşırtıcı derecede küçük boyutları ile kullanıcılarını çok memnun ederler. Bu ödüllü tasarımın adı ContourDesign. Kişiye özel ürünleri tercih edenler ise, ustalıkla biçimlendirilmiş, son derece estetik çözümlerden çok etkilenecekler.

•Phonak Spice Platformu'nun en üst düzey ürünü
•Önemli ve ölçülebilir avantajlar sağlayan ayrıcalıklı çift taraflı özellikler
•Yönlendirilebilir mikrofon teknolojisi yeniden icat edildi
•Daha iyi anlama ve dinleme kolaylığı getiren akıllı ve uyarlanabilir kullanıcı etkileşimi
•Gerçek yaşamda kişiselleştirilebilen tek otomatik sistem