Oticon Acto

Huzurlarınızda yeni, yüksek performanslı orta sınıf işitme cihazı Oticon Acto. miniRITE seçeneği sunan ve RISE 2 platformu ile üretilen Oticon Acto işitme kayıplı insanlara mükemmel bir konfor ve uygunlukla, özgürce iletişim kurma, doğal şekilde etkileşime girmeve yaşama aktif olarak katılma imkanı vermektedir. "Önce İnsan" sözümüzün anlamı tam olarak budur.

Oticon Acto, en üst sınıfta olan ve tam bir teknoloji paketi ile donatılmış ürünler gibi çift taraflı senkronizasyon özelliği sunan, Oticon'un ilk orta sınıf işitme cihazıdır. İnanıyoruz ki konu ses kalitesi, diğer ses kaynaklarına bağlanabilme ve estetik görünüm olduğunda Oticon Acto kullanıcı için bütünüyle daha iyi bir seçimdir.

Bütünüyle daha iyi orta sınıf işitme çözümü

Oticon Acto'nun özellikleri, teknolojisi ve yararları daha önce sadece birinci sınıf işitme cihazlarında vardı. Oticon Acto, Oticon'un daha iyi ses kalitesi ile birlikte esneklik ve elverişlilik sınırlarını aşma taahhüdünü yerine getirmektedir.

Oticon Acto'nun olağanüstü performansı RISE 2 işlemleme platformu tarafından yönetilmektedir. RISE 2 en üstün ses kalitesi ve işlem gücü için tasarlanmıştır.

Bütünüyle daha iyi konfor, netlik ve anlama

Bu işitme cihazı ile Oticon, orta dereceden ileri derecede işitme kaybı olan kişilere kadar tam bir çözüm paketi sunmaya çalışmıştır.

Oticon Acto, Çok Bantlı Adaptif Direksiyonalite, Üç Aşamalı Gürültü Yönetimi ve Decision Maker2 gibi sınıfında en iyi olan teknolojileri kullanmaktadır. Ayrıca RISE 2 platformunun artırılmış işlem gücü ve 8 kHz geniş bant alanı ile daha tamamlanmış, daha zengin ve daha dengeli ses resmine katkıda bulunmaktadır.

Bu arada açık uygulamalı RITE (Kulak içi hoparlör) dizaynı daha zengin frekans cevabı ve doğal sesler ile artırılmış sesin daha konforlu karışımını sunar.

Çift taraflı senkronizasyon

En değişken ses çevrelerinde bile duymak için denge ve sürekliliği sağlar. Kullanıcı rahatlıkla konuşmalara odaklanmış olarak kalabilir. Direksiyonalite ve gürültü azaltımı her iki kulakta istikrarlı bir ses alımı sağlayacak şekilde düzene sokulmuş olur. Bunun yanında, çift taraflı feedback önleme sistemi yüksek dinleme konforunu garanti eder.

Standart özellikler:

Binaural işlem (her iki işitme cihazı birbiri ile haberleşerek işlem gerçekleştirir)
Binaural senkronizasyon
Üç boyutlu gürültü yönetimi
Binaural koordinasyon
8 kHz bant alanı
Dinamik feedback iptali 2
Binaural Dinamik feedback iptali 2
Açık kulak akustiği
Oto telefon programı
HafızaSes kontrolü öğrenme
Oto telefon programı
Üç aşamalı gürültü yönetimi
Multi bant adaptif direksiyonalite
NAL NL1 ve DSL v5.0a m[i/o] rasyonelleri
ConnectLine opsiyonu
DAI girişi ve FM opsiyonu
Telecoil - telebobinn
EARcom uyumlu